Головне меню

В Івано-Франківській області відбулося засідання комісії з питань узгодження різниці в тарифах за ЖКП

   Розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 11.05.2017 р №248112084 «Про утворення територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах» було утворено територіальну комісію, затверджено її склад, регламент роботи та положення.

  До роботи в комісії було залучено і представника сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби.
Різниця в тарифах – це відшкодування із бюджету суми грошей за невідповідність між встановленими цінами на житлово-комунальні послуги та їхньою реальною собівартістю.


  На засіданні Комісією було узгоджено різницю в тарифах для 15 тепло- та водопостачальних підприємств. Слід наголосити, що в результаті перевірки та аналізу поданих документів, які підтверджують розрахунки заборгованості з різниці в тарифах КП «Надвірнаводоканал» Сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби спільно із членом комісії управління Західного офісу Держаудитслужби в області після перевірки документів,які подало підприємство було зменшено розрахунок відшкодування різниці в тарифах на суму 35,8 тис. грн.. Комунальне підприємство «Надвірнаводоканал» подало розрахунок обсягу заборгованості за минулі періоди різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення , що надавались населенню в розмірі 4 242,8 тис. грн.. комісією узгоджено суму заборгованість з різниці в тарифах в розмірі 4 207 тис. грн., таким чином попереджено відшкодування з державного бюджету відшкодування різниці в тарифах на суму 35,8 тис. грн..