Головне меню

Керівництво Держпродспоживслужби області долучилось до роботи комісії МОН України з питань безпеки життєдіяльності

  Днями на базі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника працювала постійно діюча комісіяbezpert Міністерства освіти і науки України щодо проведення навчання та перевірки знань посадових осіб з питань безпеки життєдіяльності керівників установ, закладів освіти і науки Івано-Франківської та Закарпатської областей. 
  Перед початком роботи комісії учасників заходу привітала т.в.о.ректора університету, професор Галина Михайлишин, яка зазначила, що питання безпеки життєдіяльності є одним із важливих питань сьогодення і побажала усім плідної праці.


  Вступним словом відкрив захід заступник голови постійно діючої комісії Міністерства освіти і науки України з перевірки знань посадових осіб і спеціалістів з безпеки життєдіяльності, головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності МОН України Віталій Міщенко.   Він представив членів комісії, до складу якої ввійшли: методист вищої категорії відділу нормативно-правового забезпечення Інституту модернізації змісту освіти Олег Грицишин, керівники та спеціалісти Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Івано-Франківській області, Управління держпраці в Івано-Франківській області, рятувально-водолазної служби в Івано-Франківській області, Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України, Управління ДСНС в Івано-Франківській області та Управління превентивної діяльності національної поліції в Івано-Франківській області.
  Від Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області участь в роботі комісії взяв заступник начальника М.П.Сендецький.
Він ознайомив присутніх з основними напрямками роботи Держпродспоживслужби, повноваженнями та функціями, що покладені на її структурні підрозділи, а також надав інформацією з питань безпеки життєдіяльності та відповів на запитання учасників заходу.

bezp1bezp2

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2