Головне меню

Готуємось до оздоровчої кампанії 2017 року

  18 травня 2017 року Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській областіditku555 спільно з Регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини провели семінар-навчання з питань підготовки та проведення оздоровчої кампанії для дітей в 2017 році в Івано-Франківській області.
 Навчання проводилось під головуванням заступника начальника Головного управління Сендецького М.П. для працівників відділів санітарно-епідеміологічного нагляду управлінь Держпродспоживслужби в містах та районах області.


   Вході роботи було розглянуто питання санітарно-гігієнічних вимог до роботи та утримання закладів оздоровлення і відпочинку дітей, вимоги до постачальників харчових продуктів та порядок відбору проб для проведення лабораторно-інструментальних досліджень (вимірювань).
    Після доповідей обговорено основні проблеми, що виникають в під час здійснення заходів, доведено до територіальних управлінь роздаткові матеріали у вигляді методичних рекомендацій, пам’яток, затверджено плани моніторингових досліджень, випробувань у сфері санітарного законодавства на території області.

dit66 Це перше із запланованих на травень-червень п. р. семінарів-навчань із начальниками територіальних управлінь та фахівцями санітарно-епідеміологічного напрямку управлінь Держпродспоживслужби в містах та районах області.
   А вже 19 травня 2017 року управлінням Держпродспоживслужби у Верховинському районі спільно з відділом освіти проведено семінар навчання з директорами шкіл з питань підготовки до роботи пришкільних оздоровчих таборів.
  Учасникам заходу детально роз’яснено порядок медико-санітарного забезпечення та організації харчування дітей, постачання харчової продукції та сировини в дитяті оздоровчі заклади.
   Присутнім вручено пам’ятки з організації медико-санітарного забезпечення роботи пришкільних таборів, рекомендації з організації харчування дітей та постачання харчової продукції і сировини в дитяті оздоровчі заклади.

ditu3ditu4