Головне меню

До відома виробників насіння та садивного матеріалу

   Відповідно до Закону України «Про насіння і садивний матеріал» Міністерство аграрної політики та продовольстваfizzz1 України наказом від 19.01.2017 № 7 створило Державне підприємство «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», на котре покладено завдання надання послуг із сертифікації насіння та садивного матеріалу. В Івано-Франківській області Державне підприємство знаходиться за адресою : 76014, м. Івано-Франківськ, вул. С.Бандери, 21 а, тел.(0342) 53-43-29.

   Порядок проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 р. № 97. «Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал». Відповідно до Постанови Державне підприємство визначення сортових якостей насіння та садивного матеріалу здійснює шляхом польового оцінювання (апробації).
  Наближаються граничні строки проведення польового оцінювання (апробації), тому суб’єктам насінництва та розсадництва необхідно подати до Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» заявку на визначення сортових якостей насіння чи садивного матеріалу .
   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, від 2 вересня 2015 р. № 667 «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів » і наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 15 лютого 2016 року № 45 «Про затвердження положень про територіальні органи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» повноваження стосовно державного нагляду (контролю) при проведенні сертифікації насіння і садивного матеріалу надано Управлінню контролю в сфері насінництва та розсадництва (77442, Тисменицький район, с.Підлужжя, Шевченка, 1 тел. 0342-55-45-17), котре є структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.