Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

До відома виробників насіння та садивного матеріалу

   Відповідно до Закону України «Про насіння і садивний матеріал» Міністерство аграрної політики та продовольстваfizzz1 України наказом від 19.01.2017 № 7 створило Державне підприємство «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», на котре покладено завдання надання послуг із сертифікації насіння та садивного матеріалу. В Івано-Франківській області Державне підприємство знаходиться за адресою : 76014, м. Івано-Франківськ, вул. С.Бандери, 21 а, тел.(0342) 53-43-29.

   Порядок проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 р. № 97. «Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал». Відповідно до Постанови Державне підприємство визначення сортових якостей насіння та садивного матеріалу здійснює шляхом польового оцінювання (апробації).
  Наближаються граничні строки проведення польового оцінювання (апробації), тому суб’єктам насінництва та розсадництва необхідно подати до Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» заявку на визначення сортових якостей насіння чи садивного матеріалу .
   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, від 2 вересня 2015 р. № 667 «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів » і наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 15 лютого 2016 року № 45 «Про затвердження положень про територіальні органи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» повноваження стосовно державного нагляду (контролю) при проведенні сертифікації насіння і садивного матеріалу надано Управлінню контролю в сфері насінництва та розсадництва (77442, Тисменицький район, с.Підлужжя, Шевченка, 1 тел. 0342-55-45-17), котре є структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2