Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Фітосанітарний стан посівів сільгоспкультур і плодових насаджень станом на 26 квітня 2017 року

  За даними обстежень, спеціалістами відділу прогнозування, фітосанітарної діагностикиozimka та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в області встановлено, що станом на 26 квітня п. р. відмічається заселення посівів озимих та сходів ярих зернових колосових культур хлібною блішкою, п’явицями, злаковими попелицями, цикадами, личинками хлібної жужелиці; а весняною інфекцією хвороб (борошниста роса, септоріоз) уражені ранні посіви озимих зернових культур в Богородчанському, Галицькому, Снятинському, Тлумацькому районах.

  З підвищенням середньодобової температури створюється складний фітосанітарний стан в посівах овочевих культур (капусти, цибулі), що може призвести до втрат, а в гіршому разі - до загибелі урожаю від пошкодження шкідниками та хворобами.
  Відповідні повідомлення з рекомендаціями захисних заходів надіслано до управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, сільгосппідприємств та фермерських господарств.

Детальніше читайте в розділі Фітосанітарний стан

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук