Головне меню

Дозволені засоби захисту рослин для роздрібного продажу в 2017 році

  Використання пестицидів в окремих галузях народного господарства, в колективнихytyrty підприємствах та індивідуальних садах і городах, а також продаж їх населенню здійснюється тільки у відповідності з «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» та доповненнями до нього, що регулярно переглядаються і оновлюються.
 Вказані документи із визначенням науково обґрунтованих регламентів застосування (норм витрат, кратностей обробок, обмежень щодо способу, періоду обробок, строків останньої обробки до збирання урожаю) є обов'язковими для дотримання на території країни.

 Однак, не всі препарати згаданого Переліку дозволені для роздрібного продажу населенню, а отже і для застосування в індивідуальному секторі.
 Спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області опрацьовано загальний «Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні в 2016 році», доповнення до нього від 01.01.2017 р. і підготовлено «Перелік препаратів захисту рослин, дозволених для роздрібного продажу населенню в 2017 році», котрий буде корисним для дрібних землекористувачів, власників присадибних та дачних ділянок, а також суб?єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею пестицидами і агрохімікатами.
 Нагадуємо : роздрібний продаж засобів захисту рослин, що не включені до зазначеного Переліку, карається відповідно до чинного законодавства.