Головне меню

Увага : захистимо бджіл від отруєння !

  У сільському та лісовому господарстві застосування засобів захисту рослин для знищення1147 4 бур’янів, боротьби з шкідниками та хворобами рослин розширюється з кожним роком. Однак, порушення правил застосування пестицидів часто спричиняє масові отруєння бджолиних родин.
  Основною причиною загибелі бджіл є використання засобів захисту рослин у період цвітіння рослин без своєчасного попередження про це бджолярів. Чимало випадків, коли бджоли, зібравши нектар і пилок з оброблених пестицидами рослин, гинуть в полі, а якщо заносять отруєний корм у вулики, то гине повністю родина.
  Загибель бджіл завдає великої шкоди не лише пасічникам, але й власникам полів, які обов’язково не дорахуються частини врожаю, позаяк запилення сільськогосподарських культур бджолами дає відчутну прибавку врожаю.
  У зв’язку із зазначеним, спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розроблено інформаційне повідомлення щодо попередження загибелі бджіл під час застосування пестицидів, котре терміново буде доведене до управлінь сільського господарства райдержадміністрацій, а також до сільськогосподарських товаровиробників різних форм власності краю.

pdfІнформаційне повідомлення щодо попередження загибелі бджіл.pdf