Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Увага : захистимо бджіл від отруєння !

  У сільському та лісовому господарстві застосування засобів захисту рослин для знищення1147 4 бур’янів, боротьби з шкідниками та хворобами рослин розширюється з кожним роком. Однак, порушення правил застосування пестицидів часто спричиняє масові отруєння бджолиних родин.
  Основною причиною загибелі бджіл є використання засобів захисту рослин у період цвітіння рослин без своєчасного попередження про це бджолярів. Чимало випадків, коли бджоли, зібравши нектар і пилок з оброблених пестицидами рослин, гинуть в полі, а якщо заносять отруєний корм у вулики, то гине повністю родина.
  Загибель бджіл завдає великої шкоди не лише пасічникам, але й власникам полів, які обов’язково не дорахуються частини врожаю, позаяк запилення сільськогосподарських культур бджолами дає відчутну прибавку врожаю.
  У зв’язку із зазначеним, спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розроблено інформаційне повідомлення щодо попередження загибелі бджіл під час застосування пестицидів, котре терміново буде доведене до управлінь сільського господарства райдержадміністрацій, а також до сільськогосподарських товаровиробників різних форм власності краю.

pdfІнформаційне повідомлення щодо попередження загибелі бджіл.pdf

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук