Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Удосконалення надання адміністративних послуг на Івано-Франківщині

  16 березня 2017 року в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки980 0 та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний семінар на тему «Надання адміністративних послуг» для керівників та адміністраторів районних, міських центрів надання адміністративних послуг.
  В роботі семінару взяли участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області котрі ознайомили присутніх з питаннями видачі експлуатаційного дозволу операторам потужностей, які займаються виробництвом, зберіганням та обігом харчових продуктів, надання адміністративних послуг з видачі фітосанітарного та карантинного сертифікатів на об’єкти регулювання в сфері карантину рослин, видачі дозволу на проведення робіт на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого та іонізуючого випромінювання.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук