Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Коломийщині проведено навчання працівників, що виконують роботи з пестицидами

 10.03.2017 року спеціалістами управління Держпродспоживслужби вgb4h90 Коломийському районі та управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в області проведено семінар-навчання для підприємців аграрного сектору Коломийського району та працівників, які безпосередньо виконують роботи з пестицидами, щодо безпечного поводження з засобами захисту рослин, запобігання забруднення продукції, навколишнього середовища їх залишками та надання першої медичної допомоги у разі отруєння чи виникнення аварій.
  В ході навчання було розкрито питання токсичності пестицидів і вимоги до них, правила та умови їх використання, запобігання забруднення продукції і кормів, вимоги до умов праці.
 Важливою для слухачів була інформація про запобігання отруєння пестицидами, засоби індивідуального захисту, самодопомогу та першу долікарську допомогу, розслідування отруєнь.
 Після завершення заходу, учасники отримали посвідчення про проходження навчання та допуск до роботи з пестицидами та агрохімікатами.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук