Головне меню

Спеціалістів Держпродспоживслужби залучено до роботи семінару з питань державного регулювання фармацевтичного ринку

  Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь в семінарі,34dfgqqq організованому Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.
  Інформацію щодо порядку державної реєстрації потужностей операторів ринку, зокрема аптечних закладів, що здійснюють торгівлю харчовими продуктами, надав заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області М.П.Сендецький. Присутніх проінформовано про порядок проведення реєстрації, ознайомлено з формою заяви щодо реєстрації та відповідальністю за порушення законодавства в даній сфері.
 Головним спеціалістом-держінспектором сектору контролю за регульованими цінами В.В.Сиромятніковою надана інформація щодо особливостей ціноутворення на ринку лікарських засобів.
 Даний захід відбувся відповідно до Договору про співробітництво між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками і Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.