Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Спеціалістів Держпродспоживслужби залучено до роботи семінару з питань державного регулювання фармацевтичного ринку

  Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь в семінарі,34dfgqqq організованому Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.
  Інформацію щодо порядку державної реєстрації потужностей операторів ринку, зокрема аптечних закладів, що здійснюють торгівлю харчовими продуктами, надав заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області М.П.Сендецький. Присутніх проінформовано про порядок проведення реєстрації, ознайомлено з формою заяви щодо реєстрації та відповідальністю за порушення законодавства в даній сфері.
 Головним спеціалістом-держінспектором сектору контролю за регульованими цінами В.В.Сиромятніковою надана інформація щодо особливостей ціноутворення на ринку лікарських засобів.
 Даний захід відбувся відповідно до Договору про співробітництво між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками і Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4