Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Порядок перевезення собак, котів та домашніх тхорів (фреток) в країни ЄС

  Як інформує Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів,2916 на звернення Генерального Директорату Європейської Комісії з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів “САНТЕ” стосовно виявлення на території Європейського Союзу з підробленими ветеринарними сертифікатами та лабораторними тестами на напруженість імунітету проти сказу домашніх тварин (собак, котів), які подорожували з України до країн Європейського союзу, та з метою подальшого унеможливлення порушення вимог європейського законодавства під час вивезення з України домашніх тварин на територію країн-членів Європейського Союзу, видано наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 23.02.2017 № 8 "Про забезпечення дотримання ветеринарно-санітарних вимог під час некомерційного перевезення собак, котів та домашніх тхорів (фреток) до країн-членів Європейського Союзу".

  Будь-який громадянин України чи іноземний громадянин, що планує перетнути кордон з домашньою твариною, повинен дослідити її на наявність поствакцинальних антитіл до вірусу сказу в лабораторії, яка має відповідні повноваження не раніше ніж 3 місяці до дати вивезення. Документальне оформлення некомерційного переміщення собак, котів та тхорів(фреток) з України до країн ЄС здійснювати у віці не меншому ніж 6 місяців з дати народження тварини. Експертний висновок (довідка) повинен бути прикладений до ветеринарного сертифікату.
Єдиною установою в Україні для проведення лабораторних досліджень сироваток крові на наявність антитіл до збудника сказу - котру схвалено ЄС, як сертифіковану лабораторію - визначено Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) (вул. Донецька,30 м. Київ)
  Методичні рекомендації та інформації щодо некомерційного переміщення та заповнення ветеринарного сертифіката для некомерційного переміщення домашніх тварин до Європейського Союзу з України розміщені на веб-сайті Держпродспоживслужби в розділах: Міжнародне співробітництво - Ветеринарія та безпечність - Вимоги до некомерційного переміщення тварин.

Звертаємо увагу власників тварин на необхідність завчасного звернення до державних установ ветеринарної медицини на місцях (за 10 днів) для оформлення ветеринарних документів на вивезення тварин.
 Увага! Якщо немає в наявності експертного висновка від схваленої ЄС лабораторії про результати дослідження на антирабічні антитіла, домашні тварини не мають право переміщуватися на територію кран-членів ЄС з України.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2