Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Роздрібна торгівля пестицидами та агрохімікатами – лише у правовому полі !

  27 лютого управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужбиtrikut21 в Івано-Франківській області організовано семінар-навчання для осіб, діяльність яких безпосередньо пов’язана із роздрібною торгівлею пестицидами та агрохімікатами.
  В ході обговорення питань щодо здійснення управлінням фітосанітарної безпеки своїх повноважень у сфері здійснення державного нагляду за дотриманням правил тор гівлі пест ицидами представники торгуючих організацій висловили розуміння і готовність працювати у правовому полі з питань сплати податків, офіційного працевлаштування найманих працівників, отримання допусків на право роботи з пестицидами, надання звітності про обсяги реалізації пестицидів, наявності сертифікатів відповідності (якості) препаратів.

 Однак через відміну ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами і агрохімікатами, а також накладення мораторію на перевірки, збільшилась кількість місць стихійної (вуличної) торгівлі пестицидами з порушенням санітарно-гігієнічних правил та відсутністю документів, які посвідчують якість препаратів. Зі сторони державних органів влади відсутнє реагування на дані порушення.
Представниками торгуючих організацій було висловлено побажання про прийняття на рівні держави рішення про організацію проведення спільних з Національною поліцією, Державною фіскальною службою та Держпродспоживслужбою обстежень місць стихійної торгівлі пестицидами та алгоритму дій при проведені даних обстежень.
  В роботі семінару взяв участь представник фірми «Сингента», котрий дав характеристику препаратів, що запропоновані фірмою для роздрібної торгівлі.
  Всі суб’єкти господарювання були ознайомлені з правилами безпечного поводження з пестицидами з врученням пам’яток з охорони праці.

seee23swf3

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4