Головне меню

Роздрібна торгівля пестицидами та агрохімікатами – лише у правовому полі !

  27 лютого управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужбиtrikut21 в Івано-Франківській області організовано семінар-навчання для осіб, діяльність яких безпосередньо пов’язана із роздрібною торгівлею пестицидами та агрохімікатами.
  В ході обговорення питань щодо здійснення управлінням фітосанітарної безпеки своїх повноважень у сфері здійснення державного нагляду за дотриманням правил тор гівлі пест ицидами представники торгуючих організацій висловили розуміння і готовність працювати у правовому полі з питань сплати податків, офіційного працевлаштування найманих працівників, отримання допусків на право роботи з пестицидами, надання звітності про обсяги реалізації пестицидів, наявності сертифікатів відповідності (якості) препаратів.

 Однак через відміну ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами і агрохімікатами, а також накладення мораторію на перевірки, збільшилась кількість місць стихійної (вуличної) торгівлі пестицидами з порушенням санітарно-гігієнічних правил та відсутністю документів, які посвідчують якість препаратів. Зі сторони державних органів влади відсутнє реагування на дані порушення.
Представниками торгуючих організацій було висловлено побажання про прийняття на рівні держави рішення про організацію проведення спільних з Національною поліцією, Державною фіскальною службою та Держпродспоживслужбою обстежень місць стихійної торгівлі пестицидами та алгоритму дій при проведені даних обстежень.
  В роботі семінару взяв участь представник фірми «Сингента», котрий дав характеристику препаратів, що запропоновані фірмою для роздрібної торгівлі.
  Всі суб’єкти господарювання були ознайомлені з правилами безпечного поводження з пестицидами з врученням пам’яток з охорони праці.

seee23swf3

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1