Головне меню

На порядку денному - фітосанітарні вимоги країн світу до об’єктів регулювання

 21 лютого 2017 року управлінням фітосанітарної безпеки Головного управлінняdfger45 Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар-нараду на тему: «Фітосанітарні вимоги країн світу до об’єктів регулювання».
  Окрім спеціалістів управління, в нараді взяли участь суб’єкти господарювання, які займаються експортом рослинної продукції та представники Івано-Франківської митниці ДФС.

  В ході роботи було висвітлено фітосанітарні правила виробництва та експорту дерев’яного пакувального матеріалу (ДПМ), фітосанітарні вимоги країн-імпортерів, зокрема вимоги Туреччини, Індії - до експорту деревини, ЄС - до експорту садивного та насіннєвого матеріалу.
  Оскільки в міжнародній торгів лі зустрічаються випадки виявлення недійсного маркування на ДПА, то особливо детально було проаналізовано фітосанітарні правила маркування відповідно до Міжнародного стандарту з фітосанітарних заходів № 15 “Керівні принципи регулювання дерев’яного пакувального матеріалу, що використовується у міжнародній торгівлі” та продемонстровано приклади маркування ДПМ.
  Питання функціонування системи «Єдине вікно» також не залишилось поза увагою учасників заходу.
За підсумками семінару було прийнято рішення посилити фітосанітарний контроль до експорту об’єктів регулювання та поглибити співпрацю між державними фітосанітарними інспекторами та експортерами рослинної продукції.

1w1w3w32w2