Головне меню

Новий рівень випробування токсичних елементів в Івано-Франківській регіональній лабораторії ветеринарної медицини

 В Івано-Франківській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини відповідноо8werwr33 до Європейської програми технічної допомоги та обміну інформацією TAIEX запрацював атомно-абсорбційний спектрометр з електротермічною та полум’яною атомізацією, який дає можливість визначати вміст токсичних елементів (свинець, кадмій, миш’як, мідь, цинк, залізо) в продуктах харчування, кормах, тощо.


 Уповноважений Європейської комісії, відповідальний експерт Сербії Зорин Станкович провів інспектування щодо відповідності регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини вимогам Європейської програми щодо контролю продукції і після навчання спеціалістів, проведеного інженером, уповноваженим ЄС, Русином О.Г., атомно-абсорбційний спектрометр інстальовано і запущено в роботу.
 Кваліфіковані спеціалісти хіміко-токсикологічного відділу з мікологією Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини готові проводити випробування токсичних елементів.
Довідково : Івано-Франківська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини, одна із небагатьох, акредитована відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 відповідно до атестату про акредитацію від 03.12.2015 р.

errte55r1werw783r2