Головне меню

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області підбили підсумки роботи за 2016 рік

  31 січня п. р. відбулась розширена підсумкова нарада в Головному управлінні Держпродспоживслужбиdfgdf33f в Івано-Франківській області за участю керівників усіх структурних підрозділів управління, керівників управлінь та відділів Держпродспоживслужби в районах та містах, начальників державних лікарень та директорів державних лабораторій ветеринарної медицини. Знаковою стала участь в роботі наради першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Савки М.В.


  В ході наради дано оцінку роботи служби щодо забезпечення епізоотичного благополуччя та безпечності харчових продуктів в області, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, забезпечення фітосанітарної безпеки, організації нагляду в насінництві та розсадництві а також у сферах захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами; окрім того проаналізовано діяльність лабораторно-діагностичної служби в 2016 році.
  Відмічено, що попри тривале організаційне становлення, розширення повноважень, потребу змін цілого ряду законодавчих та нормативно-правових актів - Держпродспоживслужба в області чітко виконує визначені функції та повноваження, напрацьовує досвід, забезпечує постійну співпрацю та інформаційно-методичний супровід суб’єктів господарювання, щоденно підтверджуючи відповідність вимогам і вітчизняного суспільства, і міжнародного співтовариства
  Після аналізу діяльності та обговорення проблемних питань було окреслено завдання служби на 2017 рік.

1ertre1112вапава2223ааа333