Головне меню

Для користувачів мисливських угідь Калущини та Рожнятівщини організовано семінар-навчання

  27.01.2017 року у Калуському районі відбулося семінар-навчання з користувачами мисливських угідь на тему: «Порядок проведенняsvin11 досліджень, правила відбору проб біологічного матеріалу, пакування та його доставка для дослідження на африканську чуму свиней, сказ, пташиний грип у дикій фауні» під головуванням голови Державної надзвичайної комісії при Калуській райдержадміністрації Дудинця С.І.
  У навчанні брали участь керівники мисливських господарств Калуського, Рожнятівського районів, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області, Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, управлінь Держпродспоживслужби в Калуському, Рожнятівському районах та м. Калуш, міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини в м. Калуш, державних лікарень ветеринарної медицини в Калуському, Рожнятівському районах та м. Калуш.
  Під час наради роз’яснено, як діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з поширенням африканської чуми, сказу, пташиного грипу та інших інфекційних хвороб, які передаються через фауну.
   Присутнім було доведено про те, що останнім часом в Україні стрімко зросла кількість випадків поширення африканської чуми, тож необхідно докласти максимум зусиль, щоб наша область була й надалі благополучною. А у випадку, якщо таке захворювання буде виявлене, якнайшвидше відреагувати та вжити всіх зусиль, щоб локалізувати небезпечне захворювання.
В ході навчання увагу мисливців було зосереджено на тому, що кожну впольовану тушу дикого кабана потрібно досліджувати у лабораторії ветеринарної медицини на африканську чуму свиней та трихінельоз, і подано сам порядок проведення таких досліджень.
  Практично відпрацьовано правила відбору проб біологічного матеріалу, його пакування для дослідження на африканську чуму свиней, сказу та пташиного грипу.

oxota1oxota2oxota3oxota4