Головне меню

Для користувачів мисливських угідь Калущини та Рожнятівщини організовано семінар-навчання

  27.01.2017 року у Калуському районі відбулося семінар-навчання з користувачами мисливських угідь на тему: «Порядок проведенняsvin11 досліджень, правила відбору проб біологічного матеріалу, пакування та його доставка для дослідження на африканську чуму свиней, сказ, пташиний грип у дикій фауні» під головуванням голови Державної надзвичайної комісії при Калуській райдержадміністрації Дудинця С.І.
  У навчанні брали участь керівники мисливських господарств Калуського, Рожнятівського районів, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області, Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, управлінь Держпродспоживслужби в Калуському, Рожнятівському районах та м. Калуш, міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини в м. Калуш, державних лікарень ветеринарної медицини в Калуському, Рожнятівському районах та м. Калуш.
  Під час наради роз’яснено, як діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з поширенням африканської чуми, сказу, пташиного грипу та інших інфекційних хвороб, які передаються через фауну.
   Присутнім було доведено про те, що останнім часом в Україні стрімко зросла кількість випадків поширення африканської чуми, тож необхідно докласти максимум зусиль, щоб наша область була й надалі благополучною. А у випадку, якщо таке захворювання буде виявлене, якнайшвидше відреагувати та вжити всіх зусиль, щоб локалізувати небезпечне захворювання.
В ході навчання увагу мисливців було зосереджено на тому, що кожну впольовану тушу дикого кабана потрібно досліджувати у лабораторії ветеринарної медицини на африканську чуму свиней та трихінельоз, і подано сам порядок проведення таких досліджень.
  Практично відпрацьовано правила відбору проб біологічного матеріалу, його пакування для дослідження на африканську чуму свиней, сказу та пташиного грипу.

oxota1oxota2oxota3oxota4

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2