Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Про особливості ціноутворення на ринку лікарських засобів та виробів медичного призначення

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про прийнятіlikiii Урядом нормативно-правові акти з питань державного регулювання цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення.
  КМУ було прийнято постанови від 09.11.2016 р. №862 «Про державне регулювання цін на лікарські засоби та №863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів».
  28 грудня 2016 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову за №1006 «Про внесення змін до постанови КМУ від 09.11.2016 р. №862». Постановою встановлено перехідний період для запровадження граничних оптово-відпускних цін, а саме:дозволено реалізацію залишків ліків, що були поставлені в аптечну мережу за цінами, що перевищують граничні, до 1 лютого 2017 року.
  Окрім того, постановою передбачено виключення п.4 постанови КМУ №862, що стосується скасування державного регулювання цін відповідно до постанови КМУ від 17.10.2008 р. №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», тобто збережено встановлені цією постановою надбавки.
  23 січня 2017 р. МОЗ України наказом №53 затвердило реєстр гранично-відпускних цін на 21 міжнародну непатентовану назву лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню згідно з постановою КМУ від 09.11.2016 р. №863
Реєстр містить 89 позицій лікарських засобів, призначених для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми, і містить дані щодо:
• коду АТХ;
• одиниці лікарської форми;
• сили дії (дозування);
• граничної оптово-відпускної ціни (грн.).
  Граничні оптово-відпускні ціни на ліки розраховано згідно з Порядком розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін, затвердженим наказом МОЗ України від 29.12.2016 р. №1423
Таким чином з 1 січня 2017 р. :
- запроваджено державне регулювання граничних цін на 21 міжнародну непатентовану назву (МНН) ліків, вартість яких підлягає відшкодуванню, шляхом встановлення МОЗ України референтних цін, у межах яких визначається оптово-відпускна ціна.
Граничні постачальницько-збутова та торговельна надбавки для таких ліків становлять 5 та 15% відповідно з урахуванням податків та зборів.
- на ліки, які входять до Національного переліку основних лікарських засобів, але не включені до переліку 21 МНН, вартість яких підлягає відшкодуванню, та які реалізуються за власні кошти громадян, встановлюються граничні постачальницько-збутова та торговельна націнки 10 та 25% відповідно, визначені постановою КМУ від 17.10.2008 р. № 955;
- на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що придбаваються за бюджетні кошти також збережено постачальницько-збутову і роздрібну надбавки в межах до 10 відсотків кожна. При цьому, закупівля за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів здійснюється закладами охорони здоров»я лише на медпрепарати, перелік яких затверджено постановою Уряду від 05 вересня 1996 р. №1071 «Про порядок закупівлі лікарських засобів закладами та установами охорони здоров»я, що фінансуються з бюджету»( до скасування постанови та заміни переліку ліків, які будуть затверджені новим Національним переліком)
- не відмінено також на даний час Порядок декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, затверджений постановою КМУ від 02.07 2014 р. №240 «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення».
Отже державне регулювання цін на 215 препаратів за МНН ( міжнародною непатентованою назвою) та додатково на 21 препарат за МНН розповсюджується на оптову та роздрібну торгівлю ліками. Крім того, державне регулювання цін на ліки згідно з переліком їх відповідно до постанов КМУ від 09.11.2016 №863 та 05.09 1996 №1071 застосовується у сфері виробництва у разі продажу ліків бюджетним установам.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук