Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень області на 26.01.2017 року

  Потягом звітного періоду (з 13 по 26 січня) на території області утримувалися складні кліматичні умови.travaa Погода характеризувалася значною мінливістю. З 16.01 та до кінця декади відмічалось зниження температурного режиму. Середня декадна температура повітря становила 5,3-6,6° морозу, що на 0-1º нижче норми. Максимальна температура повітря підвищувалась до 2-5º тепла. У найхолодніші ночі температура повітря опускалась до 15-22º морозу.
  Мінімальна температура ґрунту на глибині вузла кущіння (3см) опускалась до 3-6°морозу, що значно вище за критичну температуру вимерзання озимої пшениці, яка за розрахунками агрометеорологів становила 15.1-16.5º морозу. Висота снігового покриву на кінець декади на полях зимуючих культур становила 3-16см, ґрунт промерз до 6-41см.
  Проведеними обстеженнями в базових господарствах встановлено, що чисельність гризунів в посівах озимих зернових (1,0 тис.га) і ріпаку (0,8 тис.га), становить 1-3 колонії на га з 1-5 жилими норами в кожній (Богородчанський, Городенківський, Рогатинський райони). Нори в основному розміщенні з країв поля. Дещо інший стан посівів багаторічних трав, де чисельність гризунів складає 3(5) колонії на1 га з 2-6 жилими норами.
Надалі, погодні умови регулюватимуть активність поширення та розмноження мишоподібних гризунів. Танення снігу призведе до заливання нір і ходів гризунів а, це відповідно, сприятиме зниженню чисельності їх популяції.
  У господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами зимуючих культур.

Продукція рослинництва:
karrtopПри проведенні обстежень стану зберігання продукції рослинництва в індивідуальних селянських приміщеннях виявлено ураження хворобами.
Зокрема, спостерігається ураження бульб картоплі - сухою гниллю уражено – 3%, паршею – 1-4%, мокрою гниллю 1%.
Морква – мокрою гниллю уражено 1-3%.
При обстеженні качанів капусти: слизистим бактеріозом уражено 1-2 відсотки качанів.
Кормовий буряк – виявлено: кагатною і хвостовою гниллю уражено 2-5 відсотки.
Рекомендовано посилити контроль за зберіганням продукції.
Плодові насадження. При відрощуванні пагонів зерняткових і кісточкових порід дерев у лабораторних умовах, підмерзання бруньок і пагонів не виявлено.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4