Головне меню

Випередити загрозу антропозооносних захворювань

  25 січня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громишаfwewe3333 відбулася нарада з представниками Управління Держпродспоживслужби в Долинському районі, Долинського РВ УДСНС, Долинського відділення поліції Калуського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області та сектору з питань надзвичайних ситуацій та екобезпеки райдержадміністрації.
   Присутні обговорювали питання щодо створення мобільної групи для запобігання поширення в районі антропозооносних захворювань, зокрема ішлося про африканську чуму свиней, нодулярний дерматит та грип птиці.
  Про ситуацію з даного питання інформував в.о.начальника Управління Держпродспоживслужби в Долинському районі Тарас Богачов. Він роз’яснив, що такі захворювання надзвичайно небезпечні. Збудник одного із них - африканської чумисвиней (АЧС) - зараз активно розповсюджується на теренах України. Тому головним завданням мобільних груп буде запобігання його поширення на території району, оскільки це може завдати непередбачуваних економічних збитків.
 За підсумками наради визначено першочергові заходи, які відповідні служби спрямовуватимуть на недопущення занесення збудників антропозооносних захворювань на території району.

sdfrsdf3312