Головне меню

Відбулась робоча зустріч керівництва Держпродспоживслужби Івано-Франківщини із представниками ОБСЄ

  12 січня відбулась робоча зустріч спеціальної моніторингової комісії ОБСЄjj7777bf (Івано-Франківське відділення) з керівництвом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
Комісію ОБСЄ представляли Драган Ґоґовіч (Чорногорія) та Джеймс Хант (Ірландія). З боку управління на зустрічі були присутні начальник Головного управління Роман Гурський та заступник начальника Микола Сендецький .


  Основну свою діяльність місія здійснює в зоні конфлікту на сході України. На західній Україні працюють три відділення комісії ОБСЄ (Львів, Чернівці, Івано-Франківськ).
Основна мета роботи місії – це моніторинг впливу конфлікту на сході України на мешканців західного регіону, моніторинг ситуації щодо дотримання прав людей, зокрема національних меншин, різних релігійних конфесій, а також моніторинг проведення реформ.
 Під час зустрічі представників місії насамперед цікавили питання безпеки життєдіяльності людей, безпечності харчових продуктів, реформування інспектуючих органів, вплив дії мораторію щодо обмеження перевірок господарюючих суб?єктів, особливо у сфері виробництва та реалізації харчових продуктів.
Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський ознайомив представників місії з роботою новоствореної в Україні Держпродспоживслужби, прокоментував ситуацію щодо здійснення державного нагляду за виробництвом та обігом харчових продуктів, дотриманням санітарного законодавства та фітосанітарної безпеки. Надав відповідь на ряд інших питань, що цікавили представників місії ОБСЄ.

nvhhvh79DE8DCD8D675C12A90C798C50FFE41C355DAE982047A9239992pimgpsh fullsize distr