Головне меню

Відбулося засідання «круглого столу» з питань реалізації державної політики в сфері санітарного законодавства, БХП та В

  21-22 грудня 2016 року в м. Яремче за участю керівників і спеціалістів Держпродспоживслужби вruka1 Івано-Франківській області та представників Головних управлінь Держпродспоживслужби у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій областях відбулося засідання круглого столу «Щодо питань дотримання вимог санітарного законодавства, безпечності харчових продуктів та здійснення державного нагляду і контролю».


  Обговорено актуальні питання щодо реалізації державної політики в сфері санітарного законодавства, безпечності харчових продуктів та ветеринарії. Звернено увагу на проблему погіршення епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней, грипу птиці в Україні та епізоотичній ситуації щодо нодулярного дерматиту великої рогатої худоби у світі.
  Спеціалісти Держпродспоживслужби областей поділились досвідом роботи по ліквідації вогнищ африканської чуми свиней та зробили акцент на злагодженій роботі всіх зацікавлених служб та поінформованості населення. Івано-Франківці розповіли про практичний підхід доведення вимог харчового законодавства до операторів ринку.
 В роботі круглого столу взяв участь виконавчий директор «Івано-Франківської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів», який розповів про важливість співпраці громадської організації з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та підписання угоди, яка передбачає співробітництво сторін, як дієвий інструмент реалізації правових відносин між державою та підприємцями-роботодавцями, орендарями задля створення сприятливих умов для розвитку промисловості та підприємництва в Івано-Франківській області, поліпшення стану дотримання вимог санітарного законодавства, законодавства у галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів, у сфері карантину та захисту рослин.
  За підсумками обговорення до Держпродспоживслужби України будуть подані пропозиції щодо удосконалення роботи територіальних органів.

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4