Головне меню

Відбулося засідання «круглого столу» з питань реалізації державної політики в сфері санітарного законодавства, БХП та В

  21-22 грудня 2016 року в м. Яремче за участю керівників і спеціалістів Держпродспоживслужби вruka1 Івано-Франківській області та представників Головних управлінь Держпродспоживслужби у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій областях відбулося засідання круглого столу «Щодо питань дотримання вимог санітарного законодавства, безпечності харчових продуктів та здійснення державного нагляду і контролю».


  Обговорено актуальні питання щодо реалізації державної політики в сфері санітарного законодавства, безпечності харчових продуктів та ветеринарії. Звернено увагу на проблему погіршення епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней, грипу птиці в Україні та епізоотичній ситуації щодо нодулярного дерматиту великої рогатої худоби у світі.
  Спеціалісти Держпродспоживслужби областей поділились досвідом роботи по ліквідації вогнищ африканської чуми свиней та зробили акцент на злагодженій роботі всіх зацікавлених служб та поінформованості населення. Івано-Франківці розповіли про практичний підхід доведення вимог харчового законодавства до операторів ринку.
 В роботі круглого столу взяв участь виконавчий директор «Івано-Франківської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів», який розповів про важливість співпраці громадської організації з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та підписання угоди, яка передбачає співробітництво сторін, як дієвий інструмент реалізації правових відносин між державою та підприємцями-роботодавцями, орендарями задля створення сприятливих умов для розвитку промисловості та підприємництва в Івано-Франківській області, поліпшення стану дотримання вимог санітарного законодавства, законодавства у галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів, у сфері карантину та захисту рослин.
  За підсумками обговорення до Держпродспоживслужби України будуть подані пропозиції щодо удосконалення роботи територіальних органів.