Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Проаналізовано стан епізоотичного благополуччя на Снятинщині

 22 грудня в ході виробничої наради ветеринарних спеціалістів Снятинської районної державної лікарні24609 ветеринарної медицини, державних установ Снятинського району за участю першого заступника Снятинської РДА Пішака М.І. було підбито підсумки роботи за 2016 рік.
Особливу увагу приділено аналізу стану захворювання на африканську чуму свиней.

 На фоні грудневих показників по Україні (зареєстровано 6 випадків захворювання свиней на африканську чуму) завідуючим державними установами було дано доручення посилити моніторинговий контроль за клінічним станом свинопоголів’я в зоні обслуговування та посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо небезпеки даного захворювання.
 Важливим фактором в інформаційному забезпеченні населення названо тісну співпрацю з сільськими головами; і особливо - на порозі святкування новорічних та різдвяних свят, котрі супроводжуються великою кількістю відвідин гостей з різних областей України - і з неблагополучних щодо африканської чуми свиней - в тому числі.
  Таким чином, ветеринарних спеціалістів, відповідальних за роботу з сільськими головами, зобов’язано посилити роботу щодо інформування про звернення громадян з приводу захворювання та гибелі сільськогосподарських тварин на території сільських рад та інформаційного забезпечення тих громадян, що будуть приймати гостей з неблагополучних щодо африканської чуми свиней областей, про шляхи занесення даного недугу на територію району та їх господарства.
  Уповноваженим лікарям державної ветеринарної медицини на м’ясопереробних підприємствах, супермаркетах, де проводиться торгівля м’ясом свиней та м’ясною продукцією, дано вказівку посилити контроль за поступленням як живих тварин, так і сировини тваринницького походження, зважати на відповідність ветеринарним документам та деклараціям товаровиробника.
Також учасників наради було проінформовано про випадки захворювання в Херсонській області на високо патогенний грип птиці і загострено питання по недопущенню даного захворювання на територію району, тим більше враховуючи факт діяльності на території району птахофабрики «Снятинська Нова», котра є експортером продукції в країни Євросоюзу.
  Не залишилось поза увагою і питання попередження сказу.
В підсумку і з метою раціонального використання біопрепаратів при планування протиепізоотичних заходів у 2017 році було прийнято рішення в стислі терміни провести інвентаризацію поголів’я в індивідуальному секторі в розрізі населених пунктів району.

snatt2snatt3

snatt1

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2