Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Утилізації відходів тваринного походження – питання державної ваги

 Питання переробки відходів продукції тваринного походження, котрих, до слова, на Прикарпатті щороку утворюється біля 5,5 т, є767парап5па43епц надзвичайно актуальним.
  В 2013 році проблема вирішувалась за рахунок роботи Коломийського ветсанзаводу та ветсанзаводів сусідніх областей, але з 2014 року дане підприємство не працює, а сусідні - Тернопільський, Жовківський - працюють з перебоями.
  В 2013 році переробні підприємства області підписали з Коломийським ветсанзаводом 88 угод на утилізацію, а в 2016 році з різними ветсанзаводами підписано лише 28 угод.
  Очевидно, що малі підприємства порушують вимоги, накопичують відходи, частково самовільно і несанкціоновано захороняють їх чи спалюють.


  Подібне недотримання вимог щодо поводження з побічними продуктами тваринного походження та трупами тварин призводить до забруднення навколишнього середовища (грунтів, води, повітря), поширення різного роду інфекцій та хвороб, та може привести до екологічної біди не лише в області, але й в масштабах держави.
  Зважаючи на такий стан справ і враховуючи численні звернення підприємців Івано-Франківщини, Головне управління Держпродспоживслужби в області вийшло до керівництва Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради з ініціативними пропозиціями, зокрема - щодо виділення Коломийської філії ДП «Укрветсанзавод» у самостійне підприємство з подальшим його включенням до переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації. І уже сьогодні потенційні інвестори готові подати проекти повної реконструкції заводу.
  Керівництво області, розуміючи складність і важливість ситуації, підтримало ініціативу Держпродспоживслужби. Йдеться, насамперед, про звернення голови Івано-Франківської облдержадміністрації О.Гончарука до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана про виділення Коломийської філії Державного підприємства «Укрветсанзавод» у самостійне підприємство з подальшим її включенням до переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017 році. Окрім того, дане питання було розглянуто в ході роботи 11 сесії Івано-Франківської обласної ради 7 демократичного скликання і, як результат, - схвалено аналогічне звернення до Прем’єр-міністра України з боку Івано-Франківської обласної ради.
  Таким чином, область в очікуванні рішення, котре не лише зрушить з мертвої точки становище Коломийської філії ДП «Укрветсанзавод», оздоровить діяльність бізнесу на Прикарпатті, але й, можливо, дозволить створити дієву модель вирішення подібних проблем в державі.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2