Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Хай милосердя буде нормою життя

 Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів444jfrtyer46 гуманності, це можливість ділитися душевним теплом, допомагати матеріально тим, хто цього потребує.
  За таким принципом вже багато років головне управління ветмедицини, а зараз головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, співпрацює з Снятинським дитячим будинком-інтернатом і радує вихованців цього закладу подарунками до Дня Святого Миколая. Всі діти з нетерпінням чекають цього свята, а особливо діти з вадами здоров’я, позбавлені батьківського тепла і уваги. Ми надіємось що ця невеличка допомога приносить дітям радість, заставляє хоч на мить забути про свій біль.

Працівникам Держпродспоживслужби
та ветеринарної медицини
в Івано-Франківській області

П О Д Я К А

  В Снятинському дитячому будинку-інтернаті проживає 110 вихованців, всі вони є інвалідами 1 та 2 групи інвалідності з розумовими і фізичними вадами. В будинку-інтернаті молодші діти навчаються в школі, а старші проходять реабілітацію в лікувально-виробничих класах за відповідною програмою, де виготовляють необхідну продукцію для суспільства, цим самим оздоровлюються завдяки фізичній праці та творчо себе проявляють. Ці діти потребують особливого підходу, нагляду та відповідного забезпечення.
  Наш колектив все робить для того, щоб вихованці не почували себе обділеними долею, забутими людьми. Але з кожним днем виникає все більше труднощів в зв’язку з негараздами в нашій країні у забезпеченні наших вихованців необхідними речами. Всі ці негаразди болем відбиваються в душах наших дітей-інвалідів.
  Дуже приємно, що в цей нелегкий і економічно тяжкий час є люди з добрим серцем, батьківською любов’ю, Божою ласкою, які проявляють піклування, опіку і турботу до цих обділених долею дітей, допомагають їм, дають надію на краще майбутнє.
  Ви на протязі багатьох років не тільки даруєте нашим дітям добро, ласку, любов, теплоту свого серця, але і даєте їм надію та віру в майбутнє та постійно надаєте нам матеріальну допомогу. За що дирекція Снятинського дитячого будинку-інтернату та весь дитячий колектив щиро дякуємо Вам.
  Сьогодні, 14.12.2016 року, Ви надали нашим вихованцям допомогу солодощами.
Дирекція, дитячий колектив та весь обслуговуючий персонал нашого дитячого будинку-інтернату щиро дякують Вам, за проявлену увагу до наших дітей та за матеріальну допомогу, яку Ви надали нашим вихованцям.
Божого Вам Благословення. Щиро вдячні Вам.

З повагою, т.в.о.директора дитячого будинку-інтернату Галина Виноградник

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук