Головне меню

Дотримання фітосанітарних вимог при ввезенні з-за кордону ДПМ – на постійному контролі Держпродспоживслужби

 Спеціалістами відділу фітосанітарних заходів на кордоні управління фітосанітарної безпекиzona444w ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в черговий раз виявлено факт порушення фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу.
 Йдеться про те, що 13 грудня 2016 року при огляді дерев’яного пакувального матеріалу, котрий прибув на митний пост «Коломия» з Швеції в кількості 12 штук для ТОВ «Тенмарк», як супровідний матеріал, державним фітосанітарним інспектором Костюком Р.О. виявлено порушення Міжнародного стандарту з фітосанітарних заходів № 15 «Регулювання дерев’яного пакувального матеріалу в міжнародній торгівлі», а саме - відсутність маркування на дерев’яному пакувальному матеріалі, що зобов’язує до застосування відповідних фітосанітарних заходів.
 Керуючись Законом України «Про карантин рослин» прийнято рішення щодо знищення згаданого дерев’яного пакувального матеріалу в присутності державного фітосанітарного інспектора.