Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Підписано Договір про співробітництво між ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та ОР «ІФООПРО»

  12 грудня 2016 року між Головним управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській57666zx області та Організацією роботодавців “Івано-Франківська обласна організація підприємців, роботодавців та орендарів” підписано Договір про співробітництво та координацію дій.
  Метою стало створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та захисту законних інтересів підприємців-роботодавців, орендарів в Івано-Франківській області, запобігання правопорушенням у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  Договір передбачає співробітництво сторін, як дієвий інструмент реалізації правових відносин між державою, в особі Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, і підприємцями-роботодавцями, орендарями, в особі ОР «ІФООПРО», задля створення сприятливих умов для розвитку промисловості та підприємництва в Івано-Франківській області, поліпшення стану дотримання вимог санітарного законодавства, законодавства у галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів, у сфері карантину та захисту рослин.

  Основними напрямами співробітництва визначено :
- проведення спільної роботи по розробці пропозицій до нормативно-правових актів щодо вдосконалення податкового, митного законодавства та практики його застосування;
- обмін методичними, інформаційними матеріалами, узагальненою інформацією щодо фактів порушення санітарного законодавства та законодавства у сфері захисту прав споживачів, упередження тенденцій розвитку процесів, пов'язаних з порушеннями вимог чинного законодавства;
- розробку та реалізацію спільних програм, проектів, заходів у межах компетенції сторін у сфері співробітництва, організацію спільного об’єктивного вирішення питань, пов'язаних з діяльністю підприємців, що належать до компетенції ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

pdfДоговір між ГУ Держпродспоживслужби обл. та ОР ІФООПРО.pdf

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук