Головне меню

На Коломийщині відбулось засідання круглого столу з питань запровадження принципів системи НАССР

  Спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби33s3h33dfsfsd в Івано-Франківській області 07.12.2016 року проведено засідання круглого столу, в якому взяли участь представники харчового бізнесу м. Коломиї та Коломийського району.
  Підприємцям роз’яснили основні положення харчового законодавства та обговорили з ними питання забезпечення належної виробничої практики, дотримання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, забезпечення простежуваності по харчовому ланцюгу, запровадження процедур заснованих на принципах НАССР, передбачену відповідальність операторів ринку за порушення вимог законодавства.


  Було наголошено на тому, що для операторів ринку, котрі провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є необроблені інгредієнти тваринного походження, норма ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» щодо запровадження процедур, заснованих на принципах системи НАССР, з 20 вересня 2017 року стає обов’язковою.
  Учасники мали змогу отримати відповіді на свої запитання, спільно обговорити їх та висловили думку про необхідність й надалі проведення таких заходів.
Найближчим часом заходи такого плану відбудуться у Рогатинському (13.12.2016 року) та у Тисменицькому (15.12.2016 року) районах.

ffff5472