Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Стало відомо, чим отруїлись діти на Хмельниччині

   Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що11asr1111111et за інформацією Держпродспоживслужби України з учасників фестивалю «Перлина Кам’янця», що проходив 19-21 листопада 2016 р. у м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області, внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції постраждало всього 129 осіб, у т.ч. 110 дітей та 19 дорослих.
   З 21 по 22.11.2016 року проведено комісійне санітарно-епідеміологічне обстеження готельно-ресторанного комплексу «Ксенія» у м. Кам’янець-Подільський та с. Врублівка Кам’янець-Подільського району, під час якого виявлено ряд численних порушень санітарного законодавства. За результатами лабораторних досліджень у зразках харчових продуктів, у змивах на харчоблоці, у пробах у номерах для проживання виділено Shіgella Sonnei; збудник Sh. Sonnei виділено і у номерах для проживання у готельно-туристичному комплексі в с. Врублівка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
 Розпорядженнями керівників територіальних органів Держпродспоживслужби у Хмельницькій області тимчасово призупинено функціонування цих закладів. За фактом виникнення спалаху направлено матеріали в правоохоронні органи та до суду.
Нагадаємо, що від Прикарпаття у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Перлина Кам’янця» брав участь танцювальний колектив «Сюрприз», м. Бурштин, Галицького району. Учасники проживали та харчувались у готельному комплексі «Ксенія» у м. Кам’янець-Подільському, Хмельницької області. Тоді на лікарняні ліжка потрапило 17 осіб. У 4 захворілих з нашої області також виділено збудник Shіgella Sonnei, решті встановлено діагноз «Харчова токсикоінфекція». Станом на 2 грудня 2016 року всі хворі виписані із стаціонару в задовільному стані.
 Всього у складі танцювального колективу 32 особи, в тому числі 25 дітей, віком до 15 років та 7 дорослих. Захворіли госпіталізовані зі скаргами на головний біль, нудоту, пронос 3-4 рази на добу, підвищення температури тіла до 38-38,80 С, болі в животі.
 Спеціалісти Управління Держпродспоживслужби в Галицькому районі спільно з медичними працівниками Бурштинської міської лікарні та фахівцями Рогатинського міськміжрайонного відділу ДУ ОЛЦ МОЗ України прийняли участь у проведенні протиепідемічних заходів.
  За результатами лабораторних досліджень овочева сировина була контамінованою дизентерійною паличкою, тому імовірною причиною захворювання стало вживання овочевих салатів, заражених Шигелою Зонне.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2