Головне меню

Виявлено порушення фітосанітарних вимог при ввезенні з-за кордону дерев’яного пакувального матеріалу

  Спеціалістами відділу фітосанітарних заходів на кордоні управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 17-18 листопада 2016 року встановлено факти порушенняpitdon2 фітосанітарних вимог, а саме - наказу Міністерства аграрної політики України від 22 грудня 2012 року № 731 «Про затвердження Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу».


  Так, 17 листопада 2016 року при проведенні фітосанітарного контролю на митному пості «Коломия» державним фітосанітарним інспектором Костюком Р.О. було встановлено, що ТОВ «Тенмарк» ввезено з Республіки Словаччина піддони дерев’яні у кількості 219 штук без супроводження фітосанітарним сертифікатом. До дерев’яного пакувального матеріалу застосовано відповідні фітосанітарні заходи (огляд та фітосанітарна експертиза). Регульованих шкідливих організмів не виявлено.

 А 18 листопада 2016 року при проведенні фітосанітарного контролю на митному пості «Івано-Франківськ (центральний)» державним фітосанітарним інспектором Ніщук А.В. було виявлено двох порушників фітосанітарних вимог, а саме : ТОВ «Івано-Франківський шиноремонтний завод», котре здійснило ввезення з Республіки Польща піддонів дерев’яних у кількості 7 штук без маркування згідно міжнародного стандарту фітосанітарних заходів № 15 та ТОВ «Івано-Франківський арматурний завод», котре ввезло з Російської Федерації піддони дерев’яні у кількості 2 штук – і знову без маркування згідно міжнародного стандарту фітосанітарних заходів № 15.
 До дерев’яного пакувального матеріалу застосовано відповідні фітосанітарні заходи (огляд та фітосанітарна експертиза). В обох випадках проведено знищення піддонів.