Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Проведено нараду-семінар на тему «Фітосанітарні вимоги щодо виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу»

 15 листопада 2016 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулася нарада-семінар на тему «Фітосанітарні вимоги щодо виробництва та маркування дерев’яногоpitdon пакувального матеріалу».
 Учасниками заходу стали спеціалісти управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в області, ДУ «Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія», а також керівники та уповноважені особи суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу на території Івано-Франківської області.


  Увагу присутніх було зосереджено на таких основних питаннях, як :
- Фітосанітарні правила ввезення та територію України, перевезення в межах України та вивезення за межі території України ДПМ;
- Вимоги наказу Міністерства аграрної політики України від 22 грудня 2012 року № 731 «Про затвердження Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу»;
- Адміністративна відповідальність за порушення фітосанітарних вимог щодо виробництва, реалізації та маркування ДПМ.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук