Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Як вберегтися від алкогольного отруєння

  Пияцтво в Україні залишається гострою соціально – культурною проблемою, яка набуває vodka22ознак національної епідемії. В країні щороку через алкоголь помирають понад 40 тисяч українців. Це 3 - 4 тисяч отруєнь алкоголем і його сурогатами, 8 тисяч кардіопатій, решта – це всі інші захворювання а також нещасні випадки, які трапляються через надмірне вживання алкоголю: пожежі, спричинені курінням в ліжку у нетверезому стані, дорожньо–транспортні пригоди, нещасні випадки, травми в стані алкогольного сп’яніння, хуліганські вчинки тощо. Алкоголь щодня убиває 40 українців. Майже 40% українських підлітків у віці 14 – 18 років регулярно вживають спиртні напої. Алкоголь є причиною передчасної смерті 30% українських чоловіків. На 6 чоловіків з даного контингенту осіб припадає 1 жінка.
В Україні офіційно зареєстровано близько 700 тисяч осіб з діагнозом хронічний алкоголізм, щороку на облік береться близько 100 тисяч нових алкоголіків. В Івано-Франківській області на обліку перебуває біля 21 тисячі алкозалежних осіб. Проте, на думку вітчизняних наркологів, нині в Україні їх є в 4 – 5 разів більше. Рівень вживання алкоголю в державі становить близько 12 літрів на 1 особу в рік, включаючи дітей, хоча відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм, вимираючою вважається нація, яка вживає понад 8 л чистого спирту на душу населення на рік.
 У вересні цього року суспільство сколихнула інформація про масове отруєння сурогатами алкоголю у Харківській області. За оперативними даними Держпродспоживслужби України, станом на 26 жовтня загальна кількість отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем становить 143 випадки, з них завершилось летально – 66. Отруєння реєструвались у 7 областях: Харківській, Житомирській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Миколаївський. У 51 померлого в крові виявлено метанол.
Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області посилює контроль за обігом алкогольної продукції, створені робочі групи спільно із всіма зацікавленими службами для проведення рейдових обстежень закладів торгівлі і громадського харчування, які розпочали свою роботу.
 В ході проведених заходів, Головним управлінням в закладі торгівлі Тисменицького району виявлено факт реалізації горілки «Краля Люботин пшенична», виробник ПрАТ «Люботинський завод Продтовари» Харківської області в кількості 13 пляшок. Горілка реалізовувалась без супровідних документів. В результаті підозрілий продукт знято з реалізації, про виявлені порушення повідомлено правоохоронців та податківців.
 Кожному жителю нашої області необхідно пам’ятати, що купуючи неперевірений алкоголь з рук, через Інтернет, на стихійних ринках ви наражаєте себе на смертельну небезпеку втрати здоров’я, а то й життя.
А якщо все ж без алкогольної продукції не обійтись, то купувати таку продукцію необхідно лише в спеціалізованих магазинах. Обов’язково необхідно звертати увагу на наявність захисних елементів (акцизних марок, голограм, дозаторів, рельєфних зображень на етикетці). Покупець має право вимагати надати супровідний документ (товарно-транспортну накладну). Алкоголь не можна вживати дітям, вагітним жінкам, водіям за кермом.
Давайте разом дбати про своє здоров’я!

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2