Головне меню

Випадок загибелі свиней на межі Івано-Франківської та Львівської областей

 Відповідно до інформації управління Держпродспоживслужби в м. Болехів від 25.10.2016 року.sds44488 в р. Сукіль-chuma-2779228 було виявлено 9 трупів свиней невідомого походження, різних вікових груп (між територією м. Болехів, Івано-Франківської області та с. Лисовичі, Стрийського району, Львівської області).
На місце виїхала група спеціалістів Держпродспоживслужби та лабораторії ветеринарної медицини, відібрано патологічний матеріал, який доставлено в Івано-Франківську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини для виключення африканської чуми свиней та проведення ряду лабораторних дослідження щодо встановлення причини загибелі свиней.
 На місці проведення патологічного розтину, спалення та захоронення трупів свиней проведена дезінфекція. Проводиться робота щодо вияснення походження тварин. Про даний випадок повідомлено всі зацікавлені служби та спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.
За результатами лабораторного дослідження патологічного матеріалу від свиней – африканську чуму свиней виключено – (результат негативний).
Проводиться роз'яснювальна робота серед населення щодо своєчасного повідомлення Держпродспоживслужби та ветеринарних спеціалістів про підозру у захворюванні свиней чи їх загибель.