Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Накладено карантинний режим на території ТзОВ СП "Пуків-Агро" Рогатинського району щодо західного кукурудзяного жука

  Відповідно до плану роботи відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на серпень 2016 року, державними фітосанітарними інспекторами проведено контрольні обстеження на виявлення регульованих шкідливих організмів .
 В результаті обстежень державним інспектором Данюком Б.В. в ТзОВ СП "Пуків-Агро" (с. Пуків Рогатинського району) було виявлено західного кукурудзяного жука на загальній площі 33,71 га, що підтверджено результатами досліджень ДУ «Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія».da963d11e1ceb65b4ca33bbdec15415cea
 На підставі висновку фітосанітарної експертизи, відповідно ст.33,34 Закону України "Про карантин рослин" накладено карантинний режим (розпорядження Рогатинської РДА від 17.08.2016 р. № 226).

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук