Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Професійне свято - «День працівників ветмедицини» - ветеринарна спільнота традиційно святкувала цього року вже шістнадцятий раз

  Івано-Франківська обласна рада, обласна державна адміністрація та161 керівництво Держпродспоживслужби високо оцінили здобутки ветеринарів – стійке благополуччя по хронічних інфекціях спільних для людей і тварин, профілактичні заходи по недопущенню африканської чуми свиней та інших гостроінфекційних захворювань.
 Поряд з приємними традиціями вже, на жаль, з’явилась і сумна – з початком АТО кожного року Асоціація працівників ветмедицини області проводить акцію по збору коштів на допомогу учасникам АТО і їхнім родинам.
 Приємно відзначити, що цього року до акції приєднались і працівники Держпродспоживслужби: санітарні лікарі, працівники служби захисту споживачів та фітосанітарної служби.
 Співпраця в благодійних справах є хорошим знаком того, що і в професійній діяльності новостворена структура - Держпродспоживслужба - буде стояти на стороні інтересів наших громадян.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук