Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Накладено карантинний режим на території ПАФ «Жуківська» Тлумацького району щодо західного кукурудзяного жука

  Спеціалістами відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Головного367895
управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на виконання ст.6 Закону України «Про карантин рослин», згідно плану роботи на липень 2016 р. проводилися контрольні обстеження сільськогосподарських угідь на виявлення регульованих шкідливих організмів.

Так, в ході обстежень державним інспектором Маліковським М.В., спеціалістами ДУ «Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія» було виявлено імаго західного кукурудзяного жука в посівах кукурудзи ПАФ «Жуківська» (керівник - Корнута М.Ф.) Тлумацького району на площі 20 га.
  У зв’язку з надзвичайною шкодочинністю даного шкідника та здатністю до розповсюдження, керуючись ст. ст. 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», на підставі висновку фітосанітарної експертизи виникла нагальна потреба термінового запровадження карантинного режиму в даному господарстві, про що і було підготовлено подання до Тлумацької РДА.
 Тлумацькою РДА невідкладно було видано розпорядження про накладення карантинного режиму та затверджено заходи з локалізації та ліквідації вогнищ західного кукурудзяного жука на території Тлумацького району ( ПАФ «Жуківська») на 2016-2018 роки.

 pdfРозпорядження про накладення карантинного режиму по ЗКЖ Тлумач.pdf

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук