Головне меню

Держпродспоживслужба контролює виконання рішення ДНПК при ОДА від 13.06.2016 року № 1

 Відповідні засідання проведено у всіх районних державних адміністраціях та міських виконкомах за участюмпае845р56 керівників/власників господарств, де утримують свині, власників забійних і м’ясопереробних підприємств, підприємців, які займаються заготівлею м'яса, власників ринків, користувачів мисливських угідь та сільських (селищних) голів.
 Головним управлінням Держпродспоживслужби в області додатково випущено 10 тис. примірників інформаційних листівок стосовно заходів по недопущенню занесення збудника африканської чуми свиней та оперативного реагування в разі його виникнення, які розповсюджуються серед населення, працівниками територіальних органів Держпродспоживслужби.beregova


 Проводиться робота по інформуванню даної проблеми через засоби масової інформації (виступи на місцевому телебаченні).Транслюється соціальний ролик щодо небезпеки та недопущення поширення африканської чуми свиней на обласних і районних телеканалах.
 Працівники територіальних органів Держпродспоживслужби спільно з національною поліцією, на території районів, де наявні ринки живих тварин, проводять чіткий контроль щодо недопущення тварин для реалізації без відповідних ветеринарних документів та свиней які походять з територій, де зареєстровані спалахи африканської чуми свиней.
 Івано-Франківською регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини проводиться моніторинг щодо африканської чуми серед домашніх свиней.