Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Увага ! Борщівник Сосновського: загроза здоров’ю людей і довкіллю

 Останніми роками значного поширення на території області набула небезпечна шкідлива дика рослина - Борщівни?к Сосно?вського (Heracleum sosnowskyi Manden). Atopic dermatitis child
   У борщівника Сосновського дуже отруйний сік, який викликає важкі опіки у людей і тварин. І стебла, і листя, і квіти борщівнику містять фурокумарин – речовину, що різко підвищує чутливість людського організму до ультрафіолетового випромінювання. Найсильніші опіки борщівник викликає при контакті з вологою шкірою у сонячні дні.

       Основними місцями зростання борщівника Сосновського є береги потічків, річок, узбіччя доріг, меліоративних каналів, деградовані луки і пасовища, необроблювані сільськогосподарські землі тощо.
        В даний час вони знаходяться в фазі утворення суцвіть-початку бутонізації.
Тому необхідно вжити негайних заходів по його знищенню. Існують хімічні та механічні способи боротьби з борщівником.
       Механічний полягає в систематичному викошуванні рослин, особливо до початку цвітіння. Головне – не дати борщівникові поширюватись. Якщо його декілька разів скосити, він втрачає силу росту. Але скошування впродовж одного року не дасть результату, бо рослина – багаторічна. Якщо ж впродовж кількох років не дати борщівнику зацвісти – він зникне.

       Хімічний захист, котрий передбачає застосування спеціальних хімічних препаратів, потрібно застосовувати протягом весняної вегетації, у фазі розетки – тобто негайно в даний час. 

Рекомендовані гербіциди : Старане, Антибур’ян, та інші препарати, як окремо, так і в сумішах з гліфосатами , які можна придбати у спеціалізованих магазинах і агроаптеках.

        Atopic dermatitis child
Чого не слід 
робити, знищуючи зарості борщівника Сосновського:

- зкошувати рослини борщівника в період закінчення цвітіння і на початку дозрівання плодів, оскільки це не матиме потрібного ефекту (якщо тільки скошені рослини не будуть тут же спалені, або якось інакше знищені відразу після скошування);

- допускати скошування в момент осипання насіння з рослин, бо це сприятиме більшому розповсюдженню рослин;
- під час роботи з борщівником не можна бути роздягненим або мати незахищені ділянки тіла (найкраще одягнути водонепроникний одяг, бо сік рослин, що ввібрався в одяг, торкається тіла і проникає в нього, якщо не змитий, протягом доби; при попаданні на ці місця сонячного світла (ультрафіолету) буде сприяти утворенню дерматитів за типом опіків);
- не можна близько підходити до рослин, або заростей борщівника, брати в руки будь-які його частини, нюхати квіти, фотографуватись тощо.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4