Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини зустрілись з представниками офісу радника з дотримання вимог/омбудсмена (САО)

  21 серпня в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулась робоча зустріч з представниками офісуytuhbgfd5eg4343 радника з дотримання вимог/омбудсмена (САО) з метою обговорення питань діяльності ТзОВ «Ґудвеллі Україна».
 Обговорення головним чином стосувалось впливу на довкілля роботи свинокомплексів товариства та можливих ризиків його забруднення на території Прикарпаття.


 Представників омбудсмена цікавили питання виконання контролюючих функцій Держпродспоживслужбою, порядок проведення епізоотичних обстежень, розгляд скарг громадян, їх характер, виникнення аварійних ситуацій на підприємствах ТзОВ «Ґудвеллі Україна» та їх усунення, дотримання санітарно-захисних зон та проведення моніторингових досліджень водного горизонту з метою оцінки якості води.
 Окремо було обговорено особливості утилізації трупів тварин, зокрема вимоги та шляхи їх транспортування до місць утилізації, а також контроль за даною ділянкою роботи з боку Держпродспоживслужби.
 Зустріч пройшла в робочій атмосфері. В підсумку представники омбудсмена отримали відповіді на усі запитання та фахові рекомендації спеціалістів.

IMG-52ced6f331b4abc44faa5a5ab177f70f-V IMG-ac641989cd905009724b6f9148e7ace7-V

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук