Головне меню

Держпродспоживслужбою і Департаментом освіти та науки обговорено питання харчування дітей у пришкільних таборах Івано-Франківська

  17 травня Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в області проведено нараду з начальниками пришкільних таборів та відповідальними особами за організацію харчування дітей у пришкільних таборах.роііііпівапроауц67823пр


 За інформацією директорів закладів загальної середньої освіти м. Івано-Франківська, влітку 2018 року планується відкриття 7 пришкільних таборів на базі ЗШ № 1 (два табори), ЗШ № 26, ЗШС № 3, ЗШС № 6, ЗШС імені Софії Русової, Католицької ЗШ.
  Пришкільні табори працюватимуть з 29 травня протягом 14 днів.
 Спеціалісти Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби довели до відома директорів інформацію щодо вимог діючого законодавства, а також щодо проведення моніторингових лабораторних досліджень перед відкриттям таборів (дослідження води на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники) та проведення лабораторних досліджень під час роботи пришкільних таборів (обіди на калорійність, змиви на БГКП з обладнання, рук персоналу, спец. одягу, харчові продукти на мікробіологічні показники тощо).
  Спеціалісти Держпродспоживслужби надали ґрунтовні відповіді та роз’яснення на питання, що піднімались учасниками наради.