Головне меню

До уваги землекористувачів: подбаймо про урожай з ранньої весни !

  Агрокліматичні умови квітня з інтенсивним підвищенням температурного режиму сприяють активному росту та розвитку зимуючих бур’янівйцфіуцук54кsedr53f3 в посівах озимих культур.
 Погода сприяє масовому пробудженню, виходу з місць зимівлі та заселенню посівів озимого ріпаку капустяним стебловим прихованохоботником та ріпаковим квіткоїдом, а також активному заселенню плодових дерев садовими довгоносиками, що пошкоджуватимуть вегетативні (бруньки, листя), а з появою – і генеративні органи. Згодом із місць зимівлі виходитимуть яблуневий квіткоїд, букарка, казарка та інші.
 Крім того, результати проведених обстежень в базових господарствах області свідчать про незначне збільшення чисельності мишоподібних гризунів в пізніх посівах озимих зернових, а особливо в плодових насадженнях та багаторічних травах в Галицькому, Снятинському районах.

 Аби зберегти врожаї і вчасно захистити посіви сільгоспкультур від шкідливих організмів, читайте підготовлені спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області Термінові сигналізаційні повідомлення №№ 1, 2, 3 та 4 станом на 16.04.2018 року в розділі фітосанітарна безпека - фітосанітарний стан - термінові сигналізаційні повідомлення.