Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чергові випадки АЧС встановлено в Запорізькій, Тернопільській та Чернівецькій областях

  Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в23юлюав8рк6 Запорізькій області, в особистому підсобному господарстві, м. Запоріжжя було зареєстровано загибель свиней.
 При дослідженні відібраних проб біоматеріалу у Державній регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини 25.01.2018 року встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС).


 Крім того, 25 та 26 січня 2018 року, відповідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в господарстві ФОП «Пиндюра М.С.» (м. Бучач, Бучацький район, Тернопільська область) та на території філії мисливського господарства «Стіжок» ТзОВ фірми «РІО» (Шумський район, Тернопільська область) відповідно, Львівською регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини встановлено діагноз африканська чума свиней.
 Також відповідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області 29.01.2018 року, ДНДІЛДВСЕ встановлено діагноз АЧС при досліджені біоматеріалу від домашніх свиней в особистому підсобному господарстві, с. Данківці, Хотинського району, Чернівецької області.
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях та міській раді, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.
 В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
 Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук