Головне меню

На Коломийщині урочисто відкрито реконструйований адмінбудинок Держпродспоживслужби

 26 грудня в м. Коломия відбулось урочисте відкриття та освячення реконструйованого адміністративногоkolomiyalogo будинку Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

 В заході взяли участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Р.Гурський, перший заступник начальника Головного управління М.Сендецький, голова Івано-Франківської обласної асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Ю.Бабій, голова та перший заступник голови Коломийської райдержадміністрації Л.Глушков та Є.Печенюк, владика Коломийської єпархії УГКЦ Василій Івасюк та владика Коломийсько-Косівської єпархії УПЦКП Юліан, інші священнослужителі, представники ЗМІ, а також трудовий колектив Коломийського районного та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в області, районної та міської державних лікарень ветеринарної медицини.

  В результаті ремонтних робіт в приміщенні було замінено системи опалення та каналізації, водо- та електропостачання, а також проведено внутрішньо-оздоблювальні роботи в службових кабінетах.
  Керівництво служби мало на меті не лише створити більш сприятливі умови для праці спеціалістів структурних підрозділів Коломийщини, але й сконцентрувати та об’єднати їх для більш ефективного та консолідованого виконання передбачених повноважень та функцій. Адже тепер в одному будинку поряд із районним та міським управліннями Держпродспоживслужби розташувались ще й районна та міська державні лікарні ветеринарної медицини, а також отримали робочі місця спеціалісти управління фітосанітарної безпеки та сектору реєстрації сільськогосподарської техніки.
 Окрім зазначеного, наслідком такої оптимізації стало вивільнення двох адміністративних приміщень, котрі використовувались службою до цього. Відтак ними з тією чи іншою метою може скористатись громада міста Коломиї.ячвамп76ув4ам1прhytb876jn2арпмнр5ytrb