Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Коломийщині урочисто відкрито реконструйований адмінбудинок Держпродспоживслужби

 26 грудня в м. Коломия відбулось урочисте відкриття та освячення реконструйованого адміністративногоkolomiyalogo будинку Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

 В заході взяли участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Р.Гурський, перший заступник начальника Головного управління М.Сендецький, голова Івано-Франківської обласної асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Ю.Бабій, голова та перший заступник голови Коломийської райдержадміністрації Л.Глушков та Є.Печенюк, владика Коломийської єпархії УГКЦ Василій Івасюк та владика Коломийсько-Косівської єпархії УПЦКП Юліан, інші священнослужителі, представники ЗМІ, а також трудовий колектив Коломийського районного та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в області, районної та міської державних лікарень ветеринарної медицини.

  В результаті ремонтних робіт в приміщенні було замінено системи опалення та каналізації, водо- та електропостачання, а також проведено внутрішньо-оздоблювальні роботи в службових кабінетах.
  Керівництво служби мало на меті не лише створити більш сприятливі умови для праці спеціалістів структурних підрозділів Коломийщини, але й сконцентрувати та об’єднати їх для більш ефективного та консолідованого виконання передбачених повноважень та функцій. Адже тепер в одному будинку поряд із районним та міським управліннями Держпродспоживслужби розташувались ще й районна та міська державні лікарні ветеринарної медицини, а також отримали робочі місця спеціалісти управління фітосанітарної безпеки та сектору реєстрації сільськогосподарської техніки.
 Окрім зазначеного, наслідком такої оптимізації стало вивільнення двох адміністративних приміщень, котрі використовувались службою до цього. Відтак ними з тією чи іншою метою може скористатись громада міста Коломиї.ячвамп76ув4ам1прhytb876jn2арпмнр5ytrb

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук