Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Випадок харчового отруєння в Івано-Франківському ресторані розслідується Держпродспоживслужбою

    Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що в суботу 09 вересняrestiofg64h 2017 року після весілля, що відбулось в ресторані «Голден-Тайм» (м. Івано-Франківськ), занедужало 14 чоловік.  Станом на  10. 00 год.  12 вересня 2017 року з харчовим отруєнням госпіталізовано 14 осіб, з них - 1 дитина; 3 осіб лікуються амбулаторно вдома. Всім хворим виставлено діагноз «гострий гастроентероколіт середньої важкості».

  Частину страв для весілля готували кухарі ресторану, а деякі харчові продукти завезли замовники. З них було сервіровано «Козацький стіл», «Рибний стіл», «Candybar», солодкий стіл, бар з алкогольними напоями та мінеральною водою.

  Адміністрація закладу не проконтролювала якість харчових продуктів, які довезли організатори весілля.

  З метою проведення розслідування випадку даного харчового отруєння спеціалістами управління Держпродспоживслужби 11 вересня проведено опитування хворих та санітарно-гігієнічне обстеження ресторану «Голден-Тайм». Під час розслідування відібрано 4 зразки харчових продуктів, 20 змивів та 1 проба води на пат.флору.

  За результатами обстеження адміністрації закладу направлено  розпорядження про тимчасове припинення роботи ресторану на 10 днів до закінчення епідрозслідування. Матеріали по даному випадку подані до правоохоронних органів.

  

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6