Головне меню

Відбулась робоча зустріч з представниками бізнесу в медичній галузі

 З метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин міжeterter331d органами виконавчої влади та Івано-Франківською обласною організацією підприємців та роботодавців 21 квітня 2017 року в приміщенні Міської клінічної лікарні № 1 відбулася робоча зустріч членів організації ІФООПРО (представників бізнесу у медичній галузі) з відповідальними представниками Головного управління Держпраці в Івано-Франківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та Управління охорони здоров'я Івано-Франківської міської ради.


На зустрічі обговорено коло питань, що стосуються відносин бізнесу та контролюючих органів, визначено шляхи подальшої співпраці між ними та окреслено проблемні питання, що потребують вирішення.
 Від Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області виступили заступник начальника Головного управління Сендецький М.П. та начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Фіглевський В.М. Вони інформували присутніх про структуру та основні завдання Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, ознайомили з особливостями здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), позапланових заходів, переліком адміністративних послуг та з порядком підготовки актів санітарно-епідеміологічного обстеження для отримання ліцензії на провадження діяльності з медичної практики.
Зустріч пройшла в діловій та дружній атмосфері, присутні висловили впевненість у подальшій плідній співпраці.

rtdgdfgfd