Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Про реєстрацію сільськогосподарської техніки

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляєraktorio про початок роботи з реєстрації сільськогосподарської техніки, видачі та заміни посвідчень тракториста-машиніста. Усім зацікавлених суб’єктам господарювання звертатись до фахівців Держпродспоживслужби за наступними адресами :

- м. Івано-Франківськ вул. Витвицького,30/1 – приміщення управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, тел.067-7227272;0342-52-83-71; провідний фахівець Рибак Василь Йосафатович (зона обслуговування : м. Івано-Франківськ, Тисменицький, Надвірнянський, Тлумацький, Богородчанський райони)

- м. Галич вул. Степана Бандери, 99 Б – приміщення управління Держпродспоживслужби в Галицькому районі, тел. 096-9742218; провідний фахівець Перепічка Мар’яна Степанівна (зона обслуговування : Галицький, Рогатинський, Долинський, Рожнятівський, Калуський райони та м. Калуш)
- м. Коломия вул. Аеропортна, 2; вул. І.Франка, 21 – приміщення управління Держпродспоживслужби в Коломийському районі, тел.096-9588072; провідний фахівець Курищук Іван Андрійович (зона обслуговування : Косівський, Коломийський райони та м. Коломия, Городенківський, Снятинський, Верховинський райони)

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук