Головне меню

Новий спалах харчової токсикоінфекції в місті Калуш

 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській областіotruyennya-e1442396838740 інформує щодо спалаху гострого гастроентероколіту в закладі громадського харчування піцерії «Палермо», яка знаходиться за адресою: вулиця Л.Українки, 15а, місто Калуш, Івано-Франківської області.
 Станом на 9 годину 22.09.2016р. всього госпіталізовано 11 осіб, в тому числі 2 дітей віком до 15 років, в інфекційне відділення Калуської ЦРЛ. Хворі звернулись за медичною допомогою та були госпіталізовані 20.09.2016р та 21.09.2016р. зі скаргами на загальну слабкість, нудоту, блювоту, багаторазовий стілець, підвищення температури тіла до 39 градусів С. Всі хворі напередодні та в день захворювання відвідували піцерію «Палермо». У всіх хворих попередній діагноз «Гострий гастроентероколіт». При проведенні епідрозслідування встановлено, що спільними стравами для всіх хворих було вживання салату «Цезар», заправленого фірмовим соусом «Цезар», піц «Палермо» і «Верона». Стан хворих розцінюється як середньої важкості.
 На даний час епідрозслідування спалаху гострої кишкової інфекції триває, проводиться санітарно-епідеміологічне обстеження закладу, комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів.
Розпорядженням в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в місті Калуш піцерію «Палермо» закрито до закінчення епідрозслідування.