Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оперативна інформація про спалах інфекційного захворювання в лікувально-оздоровчому комплексі «Дружба» станом на 20.09.2016 р.

558881100 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що із 76 осіб які звернулися до лікувальних закладів Долинського та Рожнятівського районів з ознаками гострого харчового отруєння станом на 14.00 год. 20.09.2016 р. виписано з стаціонару 60 осіб . За результатами лабораторних досліджень ЦРЛ у 60 хворих підтверджено діагноз «Сальмонельоз, гастроентерологічна форма».
 Спеціалістами Держпродспоживслужби проведено заходи щодо локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції: винесено Розпорядження № 1 від 13.09.2016 р. про припинення діяльності ЛОК «Дружба» с. Новоселиця, директору ЛОК «Дружба» та постачальнику ФОП Лешанич направлено приписи про усунення порушень санітарного законодавства (припис № 6 від 14.09.2016 р. та № 4 від 13.09.2016 р.).
Ініційовано проведення засідання ТЕБіНС в Долинському районі, яке відбулося 13.09.2016 р.
Підготовлено 4 виступи в ЗМІ (телебачення, радіо, преса).

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук