Головне меню

Подати звернення

Великодні привітання

     Дорогі друзі, шановні краяни та гості Прикарпаття!
   Складні часи переживає сьогодні наша країна – часи страждань та випробувань війною. 22.04.22 2Ворог нищить наші домівки, руйнує і забирає життя співвітчизників. Наші захисники й оборонці докладають нечуваних зусиль, аби захистити нас із вами. І сьогодні нема чужого болю – у нас спільна біда, у нас спільна праця і велика всезагальна боротьба за перемогу на своїй землі.

  Глибока вдячність усім, хто стоїть на захисті нашої громадянської гідності, територіальної цілісності та національних інтересів.
    Вічна пам'ять загиблим…

  …Вже незабаром в українських храмах лунатимуть Великодні дзвони, сповіщаючи про світле таїнство Воскресіння Христового.
  Тож у цю благословенну пору зичу кожному великої любові та дружньої підтримки, Божої опіки і захисту під час усіх випробувань.
  Щиро бажаю усім нам незламної віри, сили волі і сили духу, довгоочікуваної перемоги і миру!

 

З повагою
начальник Головного управління
Держпродспоживслужби
в Івано-Франківській області                                                                              Роман ГУРСЬКИЙ

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5