Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Про результати комісійного обстеження в місті Галич з відбором проб снігу

   16 грудня 2021 року Головне управління Держпродспоживслужби в Івано–Франківській області 21.12.21 1отримало письмове звернення жителів м. Галич про те, що в місті та околицях сніг забарвлений у темно-сірий колір невідомого походження.


 В той же день спеціалісти Держпродспоживслужби взяли участь у комісійному розгляді звернення.
 В ході роботи комісії було візуально підтверджено забрудненість снігу темно-сірого кольору та проведено відбір проб снігу (талої води) на площі Майдан Різдва м. Галича, про що складено акт.
 Гігієнічне нормування шкідливих речовин у зовнішньому середовищі, яке оточує людину (вода, грунт, повітря, продукти харчування та інші ) базується на встановленні гранично – допустимих концентрацій шкідливих речовин (надалі – ГДК), встановлені рівні яких не шкодять здоров’ю людини. Для снігу нормативними документами нормування не передбачено, тому дослідження вказаних проб проводилось та прирівнювалось до вимог води з поверхневих водойм.
 За результатами проведених досліджень встановлено невідповідності за фізико-хімічними дослідженнями – по визначенню забарвленості - 300 при нормі до 200, через виявлення твердих нерозчинних речовин темно-сірого кольору в значній кількості та перевищення вмісту токсичного елементу, а саме: масової частки ртуті становить 0,003 мг/кг при нормі до 0,0005 мг/кг. відповідно до методичних вказівок «Визначення вмісту ртуті в об’єктах виробничого, навколишнього середовища і біологічних матеріалах», затверджених наказом МОЗ України від 10.06.2005 № 263.
18.12.2021р.  було  проведено  повторний  відбір  проб  снігу  у  3–х  локаціях – на  в’їзді  та  виїзді  в м. Галич та повторно на площі Майдан Різдва в м.Галич.
 На виїзді з м. Галич (вул. С.Бандери 99,б) сніг візуально був аналогічно забруднений, встановлено невідповідності за фізико-хімічними дослідженнями – по визначенню забарвленості – 25 - 300 при нормі до 200, через виявлення твердих нерозчинних речовин темно-сірого кольору в значній кількості та перевищення вмісту токсичного елементу, а перевищення масової частки ртуті не встановлено.
 За результатами повторних проведених досліджень площі Майдан Різдва м. Галич встановлено ідентичні невідповідності за фізико-хімічними дослідженнями – по визначенню забарвленості - 300 при нормі до 200, через виявлення твердих нерозчинних речовин темно-сірого кольору в значній кількості та перевищення вмісту токсичного елементу, а саме: масова частки ртуті становить 0,003 мг/кг при нормі до 0,0005 мг/кг.
 При в’їзді в м. Галич (р-н лісгоспу) візуально сніг білого кольору, не забруднений невідповідностей не встановлено.
17.12.2021р. вказане питання заслухано на комісії з ТЕБ та НС Галицької міської ради.
 Виходячи з вищенаведеного інформуємо:
 1. У м. Галич, на виїзді із м. Галич в пробах талої води встановлено невідповідності за фізико-хімічними дослідженнями – по визначенню забарвленості – 25-300 при нормі до 200, через виявлення твердих нерозчинних речовин темно-сірого кольору.
 2. Перевищення масової частки ртуті - 0,003 мг/кг при нормі до 0,0005 мг/кг встановлено тільки у пробах в центрі м. Галич, що потребує додаткового вивчення.
 3. Потрапляючи  у  грунт,  талі  води  фільтруються  та  очищуються,  ГДК  ртуті  у  грунті  становить  2,1 мг/кг.
 В даний час загрози життю та здоров’ю людей немає!

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6