Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Осіннє застосування десикантів на посівах сільськогосподарських культур. Вимоги.

   На полях Івано-Франківської області розпочинаються роботи по збиранню врожаю desykatsiya kukurudzy 7соняшнику, кукурудзи, сої, під час яких сільськогосподарські підприємства будуть проводити передзбиральну десикацію цих культур.
   Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області звертається до керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств з вимогою щодо відповідального використання десикантів, неухильного дотримання регламентів застосування пестицидів у народному господарстві,

передбачених «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», Державними санітарними правилами «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001-98, Інструкцією з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин № 338 від 19 лютого 2021 року, іншими документами.

   Головними правилами, якими повинні користуватись господарники, є:
- використовувати десиканти відповідно до культури із нормою та способом внесення визначеним у «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» та доповненням до нього;
- допускати до робіт з пестицидами лише осіб, які пройшли спеціальну підготовку та мають відповідний Допуск;
- завчасно попереджувати органи місцевого самоврядування, населення та пасічників про застосування десикантів;
- біля місць застосування десикантів встановлювати попереджувальні написи;
- до початку роботи всі машини, механізми і апаратура повинні бути відремонтовані, перевірені на герметичність комунікацій і фільтруючих пристроїв шляхом заповнення водою та інертними речовинами, а також відрегульовані на необхідні норми витрати;
- зона санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт по догляду за сільгоспкультурами, водойм і місць відпочинку при штанговому обприскуванні пестицидами повинна бути не меншою 300 м (при використанні вентиляторного обприскувача – 500 м), при авіаційному внесенні десиканту захисна зона становить не менше 1000 м, а також не менше 5 км від місць постійного перебування медоносних пасік;
- не допускати прольоту заправлених десикантом літаків над населеними пунктами;
- обприскування допускається при швидкості вітру до 3 м/с (дрібнокрапельне) і 4 м/с (крупнокрапельне);
- слід враховувати напрям та силу вітру, щоб не допустити зносу шлейфу від обприскувача на прилеглі території, які належать іншим власникам або приватним особам;
- усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові (до 10:00) і вечірні години при мінімальних висхідних повітряних потоках.
Необхідно відмовитись від обробки поля десикантами за допомогою авіатехніки в разі близького знаходження від місця обробки сільськогосподарських угідь, які належать іншим власникам або громадянам, тому що десикант може нанести їм суттєву матеріальну шкоду.
   В разі використання безпілотних літальних апаратів, необхідно враховувати санітарні зони, що встановлені для авіаційного внесення. Крім того безпілотники можуть спричинити широке розвіювання дрібних крапель десиканту на велику відстань і, таким чином, пошкодити прилеглі території до поля, яке обробляється. Тому необхідно максимально обмежити такі обробки від прилеглих територій, що належать іншим власникам.
   Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області рекомендує за роз’ясненнями вимог законодавства щодо застосування пестицидів звертатись до місцевих органів Держпродспоживслужби, а також наголошує, що завдання шкоди фізичним та юридичним особам внаслідок порушення правил застосування пестицидів веде за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, а відшкодування збитків встановлюється у судовому порядку.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6